Напатронник A-078-7
Код:
1100
| Ім'я товару: | Напатронник A-078-7 |
| Колір: | Мідь |
| Діаметр (D): | 45 мм |
| Висота (H): | 80 мм |
| За призначенням: | Напатронники |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 45 мм, Діаметр отвору(d): 7 мм, Висота(H): 80 мм, Маленький діаметр(D1): 38 мм, Вид різьби: M5 |
| Діаметр отвору (d): | 7 мм |
| Діаметр 1 (D1): | 38 мм |
| Вид різьби: | M5 |
Опис
Декоративний напатроннік у стилі Loft.
Технічні характеристики Напатронник A-078-7
| Ім'я товару: | Напатронник A-078-7 |
| Колір: | Мідь |
| Діаметр (D): | 45 мм |
| Висота (H): | 80 мм |
| За призначенням: | Напатронники |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 45 мм, Діаметр отвору(d): 7 мм, Висота(H): 80 мм, Маленький діаметр(D1): 38 мм, Вид різьби: M5 |
| Діаметр отвору (d): | 7 мм |
| Діаметр 1 (D1): | 38 мм |
| Вид різьби: | M5 |
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися