Напатронник A-084/1-0
Код:
1117
| Ім'я товару: | Напатронник A-084/1-0 |
| Колір: | Під фарбування |
| Діаметр (D): | 43 мм |
| Висота (H): | 60 мм |
| За призначенням: | Напатронники |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 43 мм, Діаметр отвору(d): 10 мм, Висота(H): 60 мм |
| Діаметр отвору (d): | 10 мм |
Опис
Декоративний напатроннік.
Технічні характеристики Напатронник A-084/1-0
| Ім'я товару: | Напатронник A-084/1-0 |
| Колір: | Під фарбування |
| Діаметр (D): | 43 мм |
| Висота (H): | 60 мм |
| За призначенням: | Напатронники |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 43 мм, Діаметр отвору(d): 10 мм, Висота(H): 60 мм |
| Діаметр отвору (d): | 10 мм |
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися