Напатронник A-205-6
Код:
1122
| Ім'я товару: | Напатронник A-205-6 |
| Колір: | Хром |
| Діаметр (D): | 30 мм |
| Висота (H): | 60 мм |
| За призначенням: | Напатронники |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 30 мм, Діаметр отвору(d): 10 мм, Висота(H): 55 мм |
| Діаметр отвору (d): | 10 мм |
Опис
Декоративний напатроннік.
Технічні характеристики Напатронник A-205-6
| Ім'я товару: | Напатронник A-205-6 |
| Колір: | Хром |
| Діаметр (D): | 30 мм |
| Висота (H): | 60 мм |
| За призначенням: | Напатронники |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 30 мм, Діаметр отвору(d): 10 мм, Висота(H): 55 мм |
| Діаметр отвору (d): | 10 мм |
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися