Корпус A-089-6
Код:
1224
| Ім'я товару: | Корпус A-089-6 |
| Колір: | Хром |
| Діаметр (D): | 50 мм |
| Висота (H): | 30 мм |
| За призначенням: | Корпуса |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 50 мм, Діаметр отвору(d): 10 мм, Висота(H): 30 мм |
| Діаметр отвору (d): | 10 мм |
Технічні характеристики Корпус A-089-6
| Ім'я товару: | Корпус A-089-6 |
| Колір: | Хром |
| Діаметр (D): | 50 мм |
| Висота (H): | 30 мм |
| За призначенням: | Корпуса |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 50 мм, Діаметр отвору(d): 10 мм, Висота(H): 30 мм |
| Діаметр отвору (d): | 10 мм |
Вам може сподобатися
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися