Плафон P-820-1
Код:
453
| Ім'я товару: | Плафон P-820-1 |
| Колір: | Білий |
| Діаметр (D): | 75 мм |
| Висота (H): | 300 мм |
| По застосуванню: | під люстри та бра |
| Матеріал: | Скло |
| Розмiр: | Діаметр(D): 75 мм, Діаметр отвору(d): 6 мм, Діаметр отвору 1(d1): 6 мм, Висота(H): 300 мм, Діаметр отвору 2(d2): 6 мм |
| Діаметр отвору (d): | 6 мм |
| Діаметр отвору 1 (d1): | 6 мм |
| Діаметр отвору 2 (d2): | 6 мм |
| Особливості: | матовий в комплекті з кріпленням |
| Метод виробництва скла: | Видувне скло |
Опис
Розсіювач склянний з кріпленням. Використовується для люстр та підвісів.
Технічні характеристики Плафон P-820-1
| Ім'я товару: | Плафон P-820-1 |
| Колір: | Білий |
| Діаметр (D): | 75 мм |
| Висота (H): | 300 мм |
| По застосуванню: | під люстри та бра |
| Матеріал: | Скло |
| Розмiр: | Діаметр(D): 75 мм, Діаметр отвору(d): 6 мм, Діаметр отвору 1(d1): 6 мм, Висота(H): 300 мм, Діаметр отвору 2(d2): 6 мм |
| Діаметр отвору (d): | 6 мм |
| Діаметр отвору 1 (d1): | 6 мм |
| Діаметр отвору 2 (d2): | 6 мм |
| Особливості: | матовий в комплекті з кріпленням |
| Метод виробництва скла: | Видувне скло |
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися