Кристал K-0032/63
Код:
7023
| Ім'я товару: | Кристал K-0032/63 |
| Колір: | Прозорий |
| Висота (H): | 63 мм |
| За призначенням: | Кристали |
| Матеріал: | Скло |
| Розмiр: | Висота(H): 63 мм, Діаметр отвору(d): 1,5 |
| Діаметр отвору (d): | 1,5 мм |
| Особливості: | скло к5 |
Опис
Декоративний підвісний скляний елемент
Технічні характеристики Кристалл K-0032/63
| Ім'я товару: | Кристал K-0032/63 |
| Колір: | Прозорий |
| Висота (H): | 63 мм |
| За призначенням: | Кристали |
| Матеріал: | Скло |
| Розмiр: | Висота(H): 63 мм, Діаметр отвору(d): 1,5 |
| Діаметр отвору (d): | 1,5 мм |
| Особливості: | скло к5 |
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися