Плафон P-901-180-K86-1
Код:
7232
| Ім'я товару: | Плафон P-901-180-K86-1 |
| Колір: | Білий |
| Діаметр (D): | 180 мм |
| По застосуванню: | під люстри та бра |
| Матеріал: | Скло |
| Розмiр: | Діаметр(D): 180 мм, Тип патрона: E27 |
| Особливості: | Матовий |
| Метод виробництва скла: | Відцентрове скло |
Опис
Розсіювач склянний в комплекті з кріпленням під E27цоколь. Використовується для люстр та бра.
Технічні характеристики Плафон P-901-180-K86-1
| Ім'я товару: | Плафон P-901-180-K86-1 |
| Колір: | Білий |
| Діаметр (D): | 180 мм |
| По застосуванню: | під люстри та бра |
| Матеріал: | Скло |
| Розмiр: | Діаметр(D): 180 мм, Тип патрона: E27 |
| Особливості: | Матовий |
| Метод виробництва скла: | Відцентрове скло |
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися