Плафон P-120/135-10
Код:
384
| Ім'я товару: | Плафон P-120/135-10 |
| Колір: | Медово-чорний |
| Колір основи: | Медовий |
| Діаметр (D): | 135 мм |
| Висота (H): | 250 мм |
| По застосуванню: | для підвісів |
| Матеріал: | Скло |
| Розмiр: | Діаметр(D): 135 мм, Діаметр отвору(d): 46 мм, Висота(H): 250 мм |
| Діаметр отвору (d): | 46 мм |
| Особливості: | Фарбований |
| Метод виробництва скла: | Видувне скло |
Опис
Розсіювач склянний фарбований під Е27 цоколь. Використовується для підвісів та люстр.
Технічні характеристики Плафон P-120/135-10
| Ім'я товару: | Плафон P-120/135-10 |
| Колір: | Медово-чорний |
| Колір основи: | Медовий |
| Діаметр (D): | 135 мм |
| Висота (H): | 250 мм |
| По застосуванню: | для підвісів |
| Матеріал: | Скло |
| Розмiр: | Діаметр(D): 135 мм, Діаметр отвору(d): 46 мм, Висота(H): 250 мм |
| Діаметр отвору (d): | 46 мм |
| Особливості: | Фарбований |
| Метод виробництва скла: | Видувне скло |
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися