Плафон P-123/200-8
Код:
392
| Ім'я товару: | Плафон P-123/200-8 |
| Колір: | Медовий |
| Діаметр (D): | 200 мм |
| Висота (H): | 185 мм |
| По застосуванню: | для підвісів |
| Матеріал: | Скло |
| Розмiр: | Діаметр(D): 200 мм, Діаметр отвору(d): 49 мм, Діаметр отвору 1(d1): 102 мм, Висота(H): 185 мм |
| Діаметр отвору (d): | 49 мм |
| Діаметр отвору 1 (d1): | 102 мм |
| Метод виробництва скла: | Видувне скло |
Опис
Розсіювач склянний під Е27 цоколь. Використовується для підвісів та люстр.
Технічні характеристики Плафон P-123/200-8
| Ім'я товару: | Плафон P-123/200-8 |
| Колір: | Медовий |
| Діаметр (D): | 200 мм |
| Висота (H): | 185 мм |
| По застосуванню: | для підвісів |
| Матеріал: | Скло |
| Розмiр: | Діаметр(D): 200 мм, Діаметр отвору(d): 49 мм, Діаметр отвору 1(d1): 102 мм, Висота(H): 185 мм |
| Діаметр отвору (d): | 49 мм |
| Діаметр отвору 1 (d1): | 102 мм |
| Метод виробництва скла: | Видувне скло |
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися