Декоративний ел-нт TS-003-12
Код:
910
| Ім'я товару: | Декоративний ел-нт TS-003-12 |
| Колір: | Золото |
| Діаметр (D): | 30 мм |
| Висота (H): | 100 мм |
| За призначенням: | Декоративні елементи |
| Матеріал: | Пластик |
| Розмiр: | Діаметр(D): 30 мм, Діаметр отвору(d): 25 мм, Висота(H): 100 мм |
| Діаметр отвору (d): | 25 мм |
Опис
Декоративна свічка під патрон E14
Технічні характеристики Декоративный эл-нт TS-003-12
| Ім'я товару: | Декоративний ел-нт TS-003-12 |
| Колір: | Золото |
| Діаметр (D): | 30 мм |
| Висота (H): | 100 мм |
| За призначенням: | Декоративні елементи |
| Матеріал: | Пластик |
| Розмiр: | Діаметр(D): 30 мм, Діаметр отвору(d): 25 мм, Висота(H): 100 мм |
| Діаметр отвору (d): | 25 мм |
Ви дивилися
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися