Напатронник TN-11-11
Код:
891
| Ім'я товару: | Напатронник TN-11-11 |
| Колір: | Чорний |
| Діаметр (D): | 65 мм |
| Висота (H): | 47 мм |
| За призначенням: | Напатронники |
| Матеріал: | Пластик |
| Розмiр: | Діаметр(D): 65 мм, Діаметр отвору(d): 9 мм, Висота(H): 47 мм |
| Діаметр отвору (d): | 9 мм |
Опис
Декоративний напатронник з пластика
Технічні характеристики Напатронник TN-11-11
| Ім'я товару: | Напатронник TN-11-11 |
| Колір: | Чорний |
| Діаметр (D): | 65 мм |
| Висота (H): | 47 мм |
| За призначенням: | Напатронники |
| Матеріал: | Пластик |
| Розмiр: | Діаметр(D): 65 мм, Діаметр отвору(d): 9 мм, Висота(H): 47 мм |
| Діаметр отвору (d): | 9 мм |
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися