Корпус A-313
Код:
1160
| Ім'я товару: | Корпус A-313 |
| Колір: | Під фарбування |
| Діаметр (D): | 185 мм |
| Висота (H): | 96 мм |
| За призначенням: | Корпуса |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 185 мм, Діаметр отвору(d): 10 мм, Висота(H): 96 мм |
| Діаметр отвору (d): | 10 мм |
Технічні характеристики Корпус A-313
| Ім'я товару: | Корпус A-313 |
| Колір: | Під фарбування |
| Діаметр (D): | 185 мм |
| Висота (H): | 96 мм |
| За призначенням: | Корпуса |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 185 мм, Діаметр отвору(d): 10 мм, Висота(H): 96 мм |
| Діаметр отвору (d): | 10 мм |
Вам може сподобатися
Ви дивилися
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися