LED стрічка LED 2835-120-sl 6000K
Код:
7115
| Ім'я товару: | LED стрічка LED 2835-120-sl 6000K |
| Тип: | LED |
| Тип світлодіода: | SMD2835 |
| Напруга (V): | 220V |
| Потужність (W): | 8Вт |
| Світловий потік: | 2650Лм |
| Клас пиловологозахисту (IP): | IP65 |
| Індекс передачі кольору: | RA >85 |
| Колір: | Холодний |
| Колір основи: | Білий |
| Довжина бобіни, м: | 100м |
| Ширина(b): | 10mm |
| Кратність різання: | 1.0 м (120 світлодіодів) |
| За призначенням: | Світлодіодна стрічка |
| Кольорова температура: | 6000К |
| К-кість світлодіодів на м: | 120 |
Опис
Гнучка LED стрічка 2835-120-sl 3000K на 220 V дозволяє здійснювати підключення безпосередньо до мережі за допомогою спеціального кабелю живлення, що робить монтаж простим і зручним, тобто трансформатор вже не потрібен. Світлодіодні стрічки 220 V можна використовувати в якості автомобільної підсвічування в салоні, для оформлення виставкових стендів, рекламних конструкцій, фасадів і в багатьох інших областях.
Технічні характеристики LED лента LED 2835-120-sl 6000K
| Ім'я товару: | LED стрічка LED 2835-120-sl 6000K |
| Тип: | LED |
| Тип світлодіода: | SMD2835 |
| Напруга (V): | 220V |
| Потужність (W): | 8Вт |
| Світловий потік: | 2650Лм |
| Клас пиловологозахисту (IP): | IP65 |
| Індекс передачі кольору: | RA >85 |
| Колір: | Холодний |
| Колір основи: | Білий |
| Довжина бобіни, м: | 100м |
| Ширина(b): | 10mm |
| Кратність різання: | 1.0 м (120 світлодіодів) |
| За призначенням: | Світлодіодна стрічка |
| Кольорова температура: | 6000К |
| К-кість світлодіодів на м: | 120 |
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися