Профіль LED PXG-5035-A
Код:
7124
| Ім'я товару: | Профіль LED PXG-5035-A |
| Довжина (L): | 3 м |
| Ширина(b): | 64 мм |
| Висота (H): | 35 мм |
| Колір лінзи: | опал |
| В комплекті/м: | лінза, 2 заглушки, 2 пружини, 4 болти |
| За призначенням: | Алюмінієвий профіль |
| Матеріал: | Алюміній |
| Макс. ширина LED стрічки в профілі(l): | 37,8 мм |
Опис
Алюмінієвий профіль вбудований із фланцем шириною 64мм для декоративного підсвічування для LED стрічки завширшки не більше 37мм. Розсіює світло на 120град. Йде в комплекті з лінзою опал, 2-ма заглушками, 2-ма пружинами та 4-ма болтами на 1м. Загальна довжина профілю 3м.
Технічні характеристики Профиль LED PXG-5035-A
| Ім'я товару: | Профіль LED PXG-5035-A |
| Довжина (L): | 3 м |
| Ширина(b): | 64 мм |
| Висота (H): | 35 мм |
| Колір лінзи: | опал |
| В комплекті/м: | лінза, 2 заглушки, 2 пружини, 4 болти |
| За призначенням: | Алюмінієвий профіль |
| Матеріал: | Алюміній |
| Макс. ширина LED стрічки в профілі(l): | 37,8 мм |
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися