Профіль LED PXG-5373-M
Код:
7263
| Ім'я товару: | Профіль LED PXG-5373-M |
| Довжина (L): | 3 м |
| Ширина(b): | 35 мм |
| Висота (H): | 74 мм |
| Колір лінзи: | опал |
| В комплекті/м: | лінза, 2 заглушки, 2 кріпильні елементи, 8 болтів |
| За призначенням: | Алюмінієвий профіль |
| Матеріал: | Алюміній |
| Макс. ширина LED стрічки в профілі(l): | 25,8 мм |
Опис
Алюмінієвий профіль накладний або може використовуватись, як підвісний. Шириною 53мм для декоративного підсвічування для LED стрічки завширшки не більше 25,8мм. Розсіює світло на 120град. Йде в комплекті з лінзою опал, 2-ма заглушками і 2-ма кріпильними ел-ми на 1м. Загальна довжина профілю 3м.
Технічні характеристики Профиль LED PXG-3573-M
| Ім'я товару: | Профіль LED PXG-5373-M |
| Довжина (L): | 3 м |
| Ширина(b): | 35 мм |
| Висота (H): | 74 мм |
| Колір лінзи: | опал |
| В комплекті/м: | лінза, 2 заглушки, 2 кріпильні елементи, 8 болтів |
| За призначенням: | Алюмінієвий профіль |
| Матеріал: | Алюміній |
| Макс. ширина LED стрічки в профілі(l): | 25,8 мм |
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися