MF-02
Код:
1650
| Ім'я товару: | MF-02 |
| Колір: | Хром |
| Діаметр (D): | 14 мм |
| Висота (H): | 26 мм |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 14 мм, Діаметр отвору(d): 2 мм, Висота(H): 26 мм, Вид різьби: M10x1 |
| Діаметр отвору (d): | 2 мм |
| Вид різьби: | M10x1 |
Опис
Декоративний тримач троса з фіксацією та внутрішнім різьбленням М10х1
Технічні характеристики MF-02
| Ім'я товару: | MF-02 |
| Колір: | Хром |
| Діаметр (D): | 14 мм |
| Висота (H): | 26 мм |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 14 мм, Діаметр отвору(d): 2 мм, Висота(H): 26 мм, Вид різьби: M10x1 |
| Діаметр отвору (d): | 2 мм |
| Вид різьби: | M10x1 |
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися