MF-04/2
Код:
1652
| Ім'я товару: | MF-04/2 |
| Колір: | Хром |
| Діаметр (D): | 12 мм |
| Висота (H): | 12 мм |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 12 мм, Діаметр отвору(d): 2 мм, Висота(H): 12 мм, Вид різьби: M10x1 |
| Діаметр отвору (d): | 2 мм |
| Вид різьби: | M10x1 |
Опис
Декоративний тримач троса з кріпленням під болт М4
Технічні характеристики MF-04/2
| Ім'я товару: | MF-04/2 |
| Колір: | Хром |
| Діаметр (D): | 12 мм |
| Висота (H): | 12 мм |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 12 мм, Діаметр отвору(d): 2 мм, Висота(H): 12 мм, Вид різьби: M10x1 |
| Діаметр отвору (d): | 2 мм |
| Вид різьби: | M10x1 |
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися