Корпус A-511
Код:
1219
| Ім'я товару: | Корпус A-511 |
| Колір: | Під фарбування |
| Діаметр (D): | 70 мм |
| Висота (H): | 14 мм |
| За призначенням: | Корпуса |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 70 мм, Діаметр отвору(d): 42 мм, Висота(H): 14 мм, Вид різьби: M4 |
| Діаметр отвору (d): | 42 мм |
| Вид різьби: | M4 |
Технічні характеристики Корпус A-511
| Ім'я товару: | Корпус A-511 |
| Колір: | Під фарбування |
| Діаметр (D): | 70 мм |
| Висота (H): | 14 мм |
| За призначенням: | Корпуса |
| Матеріал: | Метал |
| Розмiр: | Діаметр(D): 70 мм, Діаметр отвору(d): 42 мм, Висота(H): 14 мм, Вид різьби: M4 |
| Діаметр отвору (d): | 42 мм |
| Вид різьби: | M4 |
Вам може сподобатися
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися