Профіль LED PXG-30
Код:
7131
| Ім'я товару: | Профіль LED PXG-30 |
| Діаметр (D): | 30 мм |
| Довжина (L): | 3 м |
| Колір лінзи: | опал |
| В комплекті/м: | лінза, 2 заглушки, 2 болтів |
| За призначенням: | Алюмінієвий профіль |
| Матеріал: | Алюміній |
| Макс. ширина LED стрічки в профілі(l): | 18 мм |
Опис
Круглий алюмінієвий профіль підвісний діаметром 30мм для декоративного підсвічування для LED стрічки завширшки не більше 18мм. Розсіює світло на 320град. Йде з лінзою опал, 2-ма заглушкам та 2-ма болтами на 1м. Загальна довжина профілю 3м.
Технічні характеристики Профиль LED PXG-30
| Ім'я товару: | Профіль LED PXG-30 |
| Діаметр (D): | 30 мм |
| Довжина (L): | 3 м |
| Колір лінзи: | опал |
| В комплекті/м: | лінза, 2 заглушки, 2 болтів |
| За призначенням: | Алюмінієвий профіль |
| Матеріал: | Алюміній |
| Макс. ширина LED стрічки в профілі(l): | 18 мм |
Skarlight: все для ідеального освітлення
Пропонуємо вигідні умови для дизайнерів, архітекторів і забудовників. Знижки, персональні консультації та індивідуальні рішення для ваших проєктів.
Оперативно відправляємо замовлення в будь-який куточок країни. Співпрацюємо з надійними логістичними партнерами для вашої зручності.
Щоб залишити відгук Вам необхідно авторизуватися